Hodnotenie na Booking.com? Parádnych 8,9!

Je známe, že klienti a návštevníci si častokrát vyberajú pobyt s prihliadnutím na recenzie a odporúčania predchádzajúcich návštevníkov. Preto sú vaše názory pre nás mimoriadne dôležité.

Či už využijete rezervačný portál Booking.com alebo občasnú ponuku na zľavovom portály, každé Vaše hodnotenie a postrehy veľmi pozorne vnímame. Je to pre nás výborný spôsob ako zlepšovať svoje služby a zvyšovať Vašu spokojnosť. O to viac nás teší, ak si na asi najznámejšej rezervačnej platforme, Booking.com, nájdeme pochvalu a ocenenie.

Z hodnotení vyberáme:

„Páčilo sa nám ubytovanie, čisté, útulné, nemáme výhrady absolútne k ničomu. Využili sme aj welness, personál bol milý, ústretový, pobyt sme si užili. Odporúčame určite každému, kto hľadá slušné, čisté ubytovanie v centre, cena bola prijateľná. “

Hedviga, Slovensko

Ubytovanie bolo príjemné, čisté, lokalita výborná. Odporúčame každému, kto chce relaxovať. Vzhľadom na to, že sme boli v apartmáne, nevyužili sme raňajky, ktoré sa dajú doobjednať.

Mária, Slovensko

„Výborná poloha ubytovania priamo v centre mesta, bezplatné parkovanie v areáli, komfortne zariadené izby s kuchyňou, výťah ako bonus. Veľmi milá a ústretova manažérka.“

Anonym, Slovensko

V mene všetkých zamestnancov, spolupracovníkov a celej našej rodiny sa Vám chceme za Vaše slová poďakovať a budeme sa snažiť stále napredovať. Hodnotenie 10 z 10 je ešte ďaleko, ale každý deň je príležitosť sa k nemu postupnými krokmi priblížiť.

Ďakujeme za priazeň!