Máme otvorené!

S potešením si našim klientom dovoľujeme oznámiť, že po uvoľnení opatrení sme mohli náš rezort otvoriť širokej verejnosti ale aj firemným klientom.

Počas vládneho nariadenia o zatvorení ubytovacích prevádzok, ktoré sa týkalo aj nášho AdamEva Resortu sme neoddychovali, ale daný čas sme využili v maximálnej miere. Izby a apartmány sme prevliekli do nového kabáta, vymaľovali, vyupratovali do posledného detailu. Opravili sme všetky nedostatky, aj vrátane tých najdrobnejších, aby sme Vám mohli s hrdosťou oznámiť: “Máme otvorené!”

Nielen údržbár, recepčné a celý personál, ktorí sa o Vás, našich hostí, celé roky stará, ale aj majitelia a ich rodina pridali ruku k dielu a výsledok je naozaj vidieť. Možno si namýšľame, ale sme presvedčení, že máme najčistejšie ubytovanie v širokom piešťanskom okolí.

Ale ako sa vraví, ťažko opísať, príďte sa presvedčiť. Na výber máte či už izbu alebo apartmán, ktorý má plne vybavenú kuchyňu, čiže Váš pobyt máte iba vo vlastných rukách. Či už využijete možnosť prípravy večere na apartmáne alebo pôjdete niečo ochutnať na hlavný piešťanský bulvár, ktorý je za rohom.

Poriadnou údržbou prebehlo aj naše vychýrené wellness centrum, ktoré navštevujú nielen ubytovaní hostia ale aj ľudia, ktorí kvôli našim saunám neváhajú neraz cestovať aj 50km. To však máme v lete odstavené, čiže na svojich návštevníkov čaká na jeseň.

Na záver by sme sa Vám, našim hosťom, chceli v mene majiteľov a hlavne celej rodiny zamestnancov AdamEva Resort poďakovať za vernosť a podporu aj v tých krízových časoch a zároveň s otvorenou náručou sa tešíme nielen na predchádzajúcich hostí ale aj na nových návštevníkov, ktorí si náš rezort v srdci piešťan rovnako zamilujú.

S priateľským pozdravom, zamestnanci AdamEva Resort