Winterova Apartmány

Miesto, kde si oddýchne nielen telo, oči ale aj duša.


Chystáte sa do Piešťan za oddychom alebo pracovne? Neoslovili Vás ponuky veľkých drahých hotelov alebo iba chcete chcete kľud a nevidieť žiadnych ľudí?

Tak presne pre Vás máme výnimočnú ponuku 3 luxusných apartmánov priamo v centre Piešťan, z ktorých dýcha atmosféra a dávne časy s pôžitkami súčasnosti. Aj keď sú apartmány na najznámejšej piešťanskej ulici plnej kaviarní a cukrární, kde sa podvečer prechádzajú stovky návštevníkov, apartmány sú dokonale odhlučnené pre Vaše pohodlie a kľud. Ale stačí zísť na ulicu a hneď máte k dispozícii výbornú kávu, obed či večeru v niektorej z reštaurácií.


Apartmány sa nachádzajú v historickej budove a sú v priamej starostlivosti majiteľov AdamEva Resortu. Vysoké stropy, krásne obrazy a dobové lustre dotvárajú ubytovanie pre náročnú klientelu. Apartmán disponuje manželskou posteľou a má kapacitu 2 dospelé osoby. Je možné využiť plne zariadenú kuchyňu a moderné spotrebiče a k dispozícii máte samozrejme aj parkovanie.

Celá lokalita je tiež na skok od kúpeľných domov, známeho piešťanského kolonádového mosta a keď budete dvaja, určite využijete možnosť fotorafie na moste lásky.

Pozrite sa na malú ochutnávku:

Zaujali sme Vás? Chápeme, apartmány sú naozaj výnimočné.


Neváhajte a kontaktujte nás na recepcia@adamevaresort.sk alebo telefonicky na +421 33 735 26 10 a rezervujte si svoj pobyt. Počet apartmánov je obmedzený a sú veľmi obľúbené.