Nižšie pokrízové ceny

Veľmi dúfame, že pandémia spôsobená vírusom je už za nami a už bude len lepšie. Obdobie to však bolo náročné a nielen náš AdamEva Resort ale aj íní prevádzkovatelia a firmy naprieč rôznymi odvetviami si prešli ťažkou skúškou.

Nielen my sme stáli pred otázkou ako uzatvorenie hotela riešiť, či poslať zamestnancov na úrady práce alebo zabojovať. My sme v rezorte skôr rodina a navzájom sa poznáme, čiže sme sa rozhodli zabojovať a všetci zamestananci zostali a namiesto nariekania, sme sa pustili do práce a dali do lesku celý rezort. Viac o otvorení tu.

Teraz je však na čase, zabojovať o to najdôležitejšie čo máme. O vás! Našich návštevníkov.

Uvedomujeme si, že rozbeh bude pomalší ale leto sa blíži, po tých dlhých týždňoch v panelákoch, bytoch, domoch prichádza chuť niekam vyraziť. A Piešťany budú nepochybne dobrou voľbou.

Kým sa však ubytovacie zariadenia naplnia, rozhodli sme sa Vám ponúknuť nižšie ceny za ubytovanie u nás a to už od 38 € za noc. Táto cena je však iba dočasná a platí zatiaľ pre termíny do konca júna, pri rezervácii minimálne 2 nocí. Sme však presvedčený, že kto sa rozhodne k nám prísť bude mať z pobytu iba samé plusy. Rezort sa leskne čistotou, nižšia cena za ubytovanie a prázdnejšie mesto, znamená kľudný oddych v kúpeľnom meste, ktoré dýcha históriou a pamiatkami.

Viac o cenách nájdete v našom cenníku izieb a apartmánov.
Tešíme sa na Vás!