Wellness otvorené od 7.10.2020!

Vážení hostia, vážení návštevníci.

Po letnej prestávke Vám znova s radosťou oznamujeme, že od 7.10.2020 sa už budete môcť u nás zohriať, vysaunovať ale hlavne úplne do sýtosti zrelaxovať.

Naše saunové wellness centrum obsahuje 3 sauny, fínsku, parnú a čím daľej tým viac vyhľadávanú infrasaunu. Ochladiť svoje telo môžete využitím ochladzovacieho vedra, s ktorým si v jednom momente doprajete litre studenej vody alebo pre skúsenejších máme k dispozícii ochladzovací bazén s takmer ľadovou vodou. Pre dokonalý oddych Vám je k dispozícii aj relaxačný bazén s perličkovou terapiou a oddychová miestnosť s ergonomickými ležadlami. Jednoducho všetko na strávenie príjemných chvíľ. K dispozícii máte aj možnosť masáží, zábalov a to všetko v príjemnom kľudnom prostredí, ktoré je oceňované mnohými spokojnými návštevníkmi.

Sme pre vás otvorení každý deň od 14:00-21:30 okrem utorka, kedy máme sanitárny deň, aby všetko fungovalo tak ako má a vy ste sa cítili ako v bavlnke.

Viac si o našom wellness svete prečítajte tu, prípadne všetky vaše otázky Vám radi zodpovieme na recepcii, 033/7352611 alebo na recepcia@adamevaresort.sk.