slovensky | english | deutsch | italiano | الْعَرَبيّة

Úvod

UŽITE SI ČARO PIEŠŤAN...

 

Vďaka lukratívnemu umiestneniu v centre Piešťan sa v priebehu pár minút dostanete na všetky zaujímavé a najnavštevovanejšie miesta a naplno si tak vychutnáte krásy kupeľného mesta.

AdamEvaResort je apartmánový dom ***  a tvorí ho jedna samostatná budova s názvom Frieda.

AdamEvaResort sa nachádza len 2 minúty pešej chôdze od Skleného mosta, od nákupného centra AUPARK, od pešej zóny Winterovej ulice s príjemnými kaviarňami a skvelými reštauráciami, len na skok od kúpeľného ostrova, pár minút autom od strediska vodných športov, golfového ihriska, letiska, dialnice,...a pritom v tichej lokalite blízko rieky Váh.

 

AdamEvaResort ponúka ubytovanie v dvojposteľových klimatizovaných izbách s chladničkou a dvoj až trojposteľových klimatizovaných apartmánoch s plne vybavenou kuchyňou. Izby a apartmány sú štandardne vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, TV, trezorom, internetom, telefónom a s možnosťou prístelky. Niektoré ponúkajú naviac terasu alebo balkón. Súčasťou AdamEvaResortu je strážené parkovisko.

 

Pýchou AdamEvaResortu je vlastné luxusné wellness centrum zamerané na zdravie a krásu. Filozofiou je naplnenie ľudskej túžby po harmónií tela, mysle a duše. Ponorte sa do wellness sféry a voda prebudí každú bunku vášho tela. Vyberte si svoju obľúbenú masáž z našej ponuky.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Želáme Vám príjemný pobyt

team AdamEvaResort

https://www.facebook.com/adamevaresortpiestany