Ubytovanie vo Vysokých Tatrách

Aj keď je náš rezort zatvorený, máme pre Vás vynikajúcu alternatívu. Máte príležitosť užiť si v našich apartmánoch Friends Tatry zimu vo Vysokých Tatrách.

Apartmány Friends Tatry

Ubytovanie Apartmány Friends Tatry ponúka ideálnu kombináciu priestranných 3 izbových bytov v podtatranskej obci Veľká Lomnica. Blízkosť hôr a Popradu či Kežmarku tieto apartmány predurčujú k ideálnemu miestu na strávenie oddychu nielen na túre v Tatrách ale aj na káve na promenáde v Poprade.

Plne vybavené 3 izbové apartmány

Ranná káva s výhľadom na Tatry určite správne naštartuje deň plný zážitkov. Blízke lyžiarske stredisko v Tatranskej Lomnici dopraje aktívny relax, pričom Poprad alebo Kežmarok dopraje viac kľudu, pohody a kultúry. Vysoké Tatry ponúkajú okrem krásnej prírody, mnohých chránených plies, hlavne turistické chodníky od ľahkých až po najnáročnejšie.

Po túre si môžete vychutnať v plne zariadenej kuchyni deň vopred pripravený obed alebo využiť niektorú z blízkych reštaurácií.

Veľké apartmány doprajú množstvo priestoru ako pre vás tak aj pre deti a v podstate pre celú rodinu. Veľká obývacia izba s kuchyňou, izba s manželskou posteľou, izba s 2 oddelenými lôžkami, kúpeľňa a možnosť ďalšej prístelky a to celé za rozumnú cenu.

Ale veď čo budeme hovoriť. Presvedčte sa sami, kliknutím sem www.friendstatry.sk